لودینگ

انواع سنگ صادراتی در اصفهان

علاوه بر بازار داخلی، می توان استان اصفهان را به عنوان یکی از مراکز خرید صادرکنندگان سنگ ساختمانی به شمار آورد و سنگ صادراتی در اصفهان به نسبت از حجم تقاضا بالایی برخوردار است. در این استان به دلیل تعداد زیاد کارخانه سنگبری و همچنین تمرکز آنها در یک محدوده، از پیشرفته ترین ماشین آلات و نیروهای کاری استفاده می کنند و همین مسئله موجب شده تا سنگ های فرآوری شده در این استان از کیفیت بالایی برخوردار باشد و به نسبت برند سنگ صادراتی اصفهان در دنیا شناخته شده باشد.

تمامی سنگ های ساختمانی قابلیت صادرات را داشته و از این نظر به دلیل تنوع و کامل بودن انواع سنگ های ساختمانی فراوری شده در کارخانه های سنگبری اصفهان، صادرکننده به راحتی می تواند سنگ مورد نظر خود را تهیه کند. برای مثال اگر صادرکننده قصد دارد تا مرمریت پرطاووسی یزد را جهت صادرات تهیه کند، نیاز به مراجعه حضوری به یزد نداشته بلکه می تواند فرآوری شده آنرا در این استان خرید کند.

سنگ صادراتی در اصفهان

همانطور که اشاره کردیم اکثر سنگ های ساختمانی قابلیت صادرات داشته و مهمتر از آن نیز تمامی آنها در اصفهان قابل تهیه است. سنگ های تراورتن، مرمریت، گرانیت، مرمر، لایم استون و چینی جز آنها است. معدن تراورتن حاجی آباد در محلات قرار گرفته، آیا برای خرید ابعاد تایل و اسلب آن نیاز است به محلات مراجعه کرد؟ خیر، زیرا فرآوری شده آن در اصفهان قابل تهیه است.

در استان اصفهان 2 شهرک صنعتی بزرگ به نام های شهرک صنعتی محمودآباد و شهرک صنعتی رضوانشهر قرار گرفته است و شما میتوانید جهت خرید سنگ مورد نظر خود به یکی از این دو شهرک مراجعه کنید. سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان، به تولید تخصصی سنگ های تراورتن و مرمریت می پردازد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما