لودینگ

بهترین سنگ کف تراس

شاید کمتر متریال ساختمانی را بتوان یافت که در همه بخش های ساختمانی کاربری داشته باشد و در این بخش بررسی از سنگ کف تراس خواهیم داشت.کفپوش تراس به عنوان مهمترین فاکتور در زیباسازی طراحی آن به شمار می آید و با کمی سلیقه می توان جلوه و نماییمنحصر را ایجاد و این زیبایی را به دکوراسیون داخلی ساختمان منتقل کرد و تمامی این موارد بیانر نقش انتخاب سنگ کف بالکن است.

سنگ کف تراس

سنگ مناسب کف بالکن چه خصوصیاتی دارد؟

کفپوش بالکن با کفپوش داخل ساختمان تا حدودی تفاوت دارد زیرا این بخش به نوعی به عنوان فضای بیرونی ساختمان به شمار می آید و در برابر سرما و گرما و در بعضی مواقع بارش برف و باران نیز بوده و همچنین بازه زمانی شستشو آن کوتاه تر است اما پارامترهای تاثیرگذار بر انتخاب بهترین سنگ کف تراس به شرح زیر است:

  • مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی
  • مقاوم در برابر ضربه و سایش
  • حداقل جذب آب
  • ماندگاری رنگ و کیفیت بر اثر تابش نور خورشید

البته در این بین می توان به فاکتور تنوع رنگ و طرح جهت سازگاری با فضای پیرامون را نیز تاثیر گذار دانست که این موضوع نیازمند شناخت شما نسبت به تمامی سنگ های ساختمانی موجود در جهت کاربری در این بخش از ساختمان است.

انواع سنگ ساختمانی برای کف تراس

عنوان بالا تا حدودی کلی است، تمامی سنگ های ساختمانی قابلیت کاربری در این بخش را دارند و بهتر بود از کلمه برندها نام برده می شد. لیستی را برای شما آماده کرده ایم که به شرح زیر است:

  • مرمریت پرطاووسی: این مرمریت دارای زمینه رنگ کرم و بژ است و یکی از بهترین گزینه ها جهت کفپوش تراس های ساختمان است. برای اطلاعات بیشتر به همراه تصاویر محصول به بخش مربوطه مراجعه کنید. سنگبری پرشین استون به صورت تخصصی مرمریت پرطاووسی در اصفهان را تولید می کند.
  • تراورتن حاجی آباد:بهترین و مهندسی ترین سنگ تراورتن به شمار می آید و عمده تولید سنگ تراورتن حاجی آباد در اصفهان است. این سنگ جز سنگ های کرم رنگ به شمار می آید.
  • انواع سنگ های چینی
  • سنگ های گرانیت
قیمت سنگ کف تراس

در این بخش سعی کردیم تا مطلبی در رابطه با انتخاب سنگ مناسب در جهت پوشش کف تراس برای شما ارائه دهیم تا با شناخت کافی به انتخاب و خرید سنگ مورد نظر خود بپردازید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه قیمت با ما در تماس باشیدخدماتمان را به صورت مستقیم به خریداران شهرهای تهران و اصفهان ارائه می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما