لودینگ

شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان

یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی در زمینه تولید سنگ ساختمانی در ایران، شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان نام دارد. این شهرک را با عنوان شهر سنگ اصفهان نیز معرفی می کنند. تنوع سنگ های ساختمانی تولید شده در این شهرک موجب شده تا هر نوع تقاضایی را پوشش دهد و خود دلیلی بر برند شدن نام شهرک صنعتی محمودآباد در میان خریداران سنگ ساختمانی گردیده است.

شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان

چه نوع سنگ های ساختمانی در شهرک صنعتی محمودآباد تولید می شوند؟

همانطور که اشاره کردیم تمامی سنگ های ساختمانی در این شهرک تولید می شوند اما در این بین می توان به تنوع سنگ مرمریت، مرمر،تراورتن، گرانیت، لایم استون، گرانیت و ترااونیکس اشاره کرد. البته شایان ذکر است که اشاره ای نیز به تنوع سنگ های خارجی در این شهرک داشته باشیم. سنگبری پرشین استون نیز در این شهرک قرار گرفته و به صورت تخصصی به فرآوری تراورتن حاجی آباد میپردازد و شما می توانید جهت دریافت قیمت تراورتن حاجی آباد در اصفهان به این کارخانه مراجعه کنید.

چه تعداد سنگبری در شهرک صنعتی محمودآباد وجود دارد؟

تعداد سنگبری های فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی در این شهرک، 750 عدد است. البته این آمار بر گرفته شده از منابع دیگر است. تنوع سنگ از نظر نوع کاربری نیز در حد قابل قبولی است که می توان به سنگ راه پله، کف ساختمان، پارکینگ، محوطه، لابی، حمام، سرویس بهداشتی و حیاط اشاره کرد. پرشین استون به صورت تخصصی به تولید سنگ تراورتن حاجی آباد و مرمریت پرطاووسی یزد می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت و خرید به صورت حضوری و آنلاین به این کارخانه سنگبری مراجعه کنید.

سنگ فروشی و انبارهای سنگ در شهرک صنعتی محمودآباد

اگر به شهرک صنعتی محمودآباد مراجعه کرده باشید، در اولین بازدید متوجه تخصصی بودن آن در زمینه تولید سنگ های ساختمانی خواهید شد و شاید موضوعی که برای شما تعجب برانگیز باشد، وجود تعداد زیادی از انبارهای سنگ در این شهرک است. حضور شرکتها و سنگفروشی های بزرگ در این شهرک، موجب قطبیت این شهرک در زمینه سنگ ساختمانی شده است. شایان ذکر است که مزایایی نیز با خود به همراه داشته که عبارت اند از:

  • تنوع سنگ
  • امکان مقایسه برای مشتری
  • راهنمای سنگ
  • انعطاف در شرایط فروش

2 پاسخ به “شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان”

  1. محسن حصیری گفت:

    اگر امکان دارد، لیستی از کارخانه های شهرک صنعتی سنگ محمودآباد برای ما ارسال کنید. لطفا سنگبری هایی را معرفی کنید که در زمینه تولید سنگ تراورتن فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما