لودینگ

سنگ مناسب دیوار پارکینگ

تنوع سنگ های ساختمانی و به مراتب داشتن تنوع بازه رنگ و طرح موجب شده تا کاربری های متعددی نیز برای آن وجود داشته باشد و یکی از آنها کاربرد سنگ ساختمانی در دیوار پارکینگ است. در معماری جدید ساختمان ها،پارکینگ به عنوان ورودی ساختمان است و سرپوشیده بوده و همین موضوع موجب شده تا سرما و یخبندان کمتری داشته باشیم و گزینه های بیشتری از سنگ های ساختمانی قابلیت استفاده در بدنه پارکینگ را داشته باشند و به همین دلیل قصد داریم در این بخش از وب سایت سنگ زینو به صورت تخصصی تر به بررسی انواع سنگ بدنه پارکینگ بپردازیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ دیوار پارکینگ

سنگ مناسب برای دیوار پارکینگ چگونه است؟

همانطور که اشاره کردیم اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت استفاده در این بخش را داشته اما می توان فیلتر زیر را برای انتخاب صحیح مطرح کرد که به شرح زیر است:

  • همخوانی و متناسب بودن رنگ با محیط پیرامون
  • راحتی در شستشو و تمیز کاری
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و شوینده
  • ساب و صیقل بالا

البته فاکتورهای دیگری را نیز می توان در انتخاب خود تاثیرگذار دانست که در این بین می توان به بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه و ابعاد درخواستی و زمینه رنگ و طرحی که توسط معمار جهت دیزاین پروژه انتخاب شده را تاثیر گذار دانست.

قیمت سنگ دیوار پارکینگ

انواع سنگ ساختمانی برای دیوار پارکینگ

عمدتا از سنگ های مرمریت برای پوشش دیوار پارکینگ استفاده می شود اما در این بین می توان به سنگ های چینی و گرانیت نیز اشاره کرد که در این بین می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • مرمریت پرطاووسی: این سنگ دارای زمینه رنگ کرم و بر روی سطح آن طرح هایی به صورت پرطاووسی است و در بخش مربوطه سعی کرده ایم تا تصاویر و اطلاعات تکمیلی این مرمریت را برای شما قرار دهیم،جهت دریافت قیمت مرمریت پرطاووسی به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • مرمریت هرسین
  • مرمریت لاشتر
  • انواع سنگ های چینی
  • سنگ تراورتن حاجی آباد: این سنگ به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است و به دلیل وجود تخلخل و حفره های کمتر نسبت به سایر سنگ های تراورتن، گزینه مناسبی جهت کاربری در بدنه پارکینگ است و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه قیمت تراورتن حاجی آباد به بخش مربوطه مراجعه کنید.

در این بخش از محتوا سعی کردیم بررسی کلی از انواع سنگ های کاربردی در بدنه پارکینگ داشته باشیم. سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به تولید انواع سنگ تراورتن و مرمریت می پردازد و شما می توانید جهت دریافت قیمت سنگ مناسب برای دیوار پارکینگ با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما