لودینگ

بهترین سنگ ساختمانی دیوار پارکینگ چه خصوصیاتی دارد؟

سنگ های ساختمانی بر اساس نوع کاربری دسته بندی می شوند و در این محتوا قصد داریم بررسی از سنگ نما بدنه پارکینگ داشته باشیم. در این بخش ابتدا معرفی از انواع سنگ ساختمانی جهت کاربری در دیوار پارکینگ داریم و سپس به انتخاب بهترین سنگ برای این بخش پرداخته و تصاویری از نمونه کارهای اجرایی دیوار پارکینگ ارائه می دهیم. تا انتها این محتوا با ما همراه باشید.

سنگ دیوار پارکینگ

اکثریت خریداران سنگ های ساختمانی با این چالش مواجه هستند که کدام سنگ ساختمانی برای دیوار پارکینگ مناسب تر و در اکثر مواقع نیز به دلیل عدم شناخت و آگاهی لازم، به انتخاب ناصحیح دست زده و مجبور خواهند شد پس از مدتی سنگ مربوطه را تعویض کنند که منجر به سربار هزینه برای ساکنان آن مجتمع خواهد شد.

انواع سنگ نما بدنه پارکینگ

تنوع بالا سنگ های ساختمانی موجب شده تا انتخاب را برای خریدار سخت کند. در این بخش ما لیستی از کاربردی ترین سنگ های ساختمانی جهت استفاده در پارکینگ و به خصوص استفاده در پارکینگ و همچنین بدنه آن آماده کردیم که عبارت اند از:

  • سنگ گرانیت نهبندان: زمینه رنگ آن خاکستری و گل پنبه ای است و از دسته رنگ روشن به شمار می آید.
  • سنگ مرمریت پرطاووسی: دارای زمینه رنگ کرم و کرم بژ است و یکی از گزینه های ثابت جهت استفاده در نما پارکینگ است. قیمت مرمریت پرطاووسی بر حسب نوع معدن تا حدودی متفاوت است و لازم است از فروشنده معدن آن را پرسش کنید.
  • سنگ مرمریت هرسین: دارای زمینه رنگ روشن و بهترین گزینه جهت پوشش نما تاریک پارکینگ است.
  • سنگ گرانیت مروارید مشهد: هم رنگ گرانیت نهبندان است با این تفاوت که از نظر استحکام و مقاومت ضعیفتر است ولی قیمت ان بسیار ارازن تر می باشد.
  • سنگ تراورتن حاجی آباد: جز معدود سنگ های تراورتن است که نقشی در معماری داخلی ساختمان دارد. زمینه رنگ کرم و کرم روشن با طرح ابروبادی دارد. در سنگبری پرشین استون به صورت تخصصی به تولید سنگ حاجی آباد پرداخته می شود و شما می توانید جهت دریافت قیمت تراورتن حاجی آباد در اصفهان با بخش فروش این کارخانه در تماس باشید.

مشخصات بهترین سنگ دیوار پارکینگ چیست؟

در پاراگراف بالا معرفی هر چند کوتاه از یک سری برند داشتیم. یکی از سوالات پرتکراری که توسط خریداران برای ما ارسال می شود مربوط است به اینکه آیا از تراورتن نیز می توان برای نما پارکینگ استفاده کرد؟ در جواب باید گفت بله اما جهت برطرف سازی این قبیل از ابهامات باید کمی به صورت سوال نگاه کرد و مشخصات را باید لیست کرد تا بر اساس آن بتوان به انتخاب بهترین سنگ پرداخت. این لیست عبارت است از:

  • سنگ انتخابی در برابر رطوبت مقاوم باشد.
  • به راحتی تمیز و شستشو شود
  • زمینه رنگ روشن داشته باشد.

در انتخاب سنگ کاربردی در پارکینگ نهایت دقت را داشته باشید زیرا سبک معماری جدید، پارکینگ به عنوان ورودی ساختمان در نظر گرفته می شود و کاملا داشتن یک طراحی شیک و مدرن، بر زیبایی ساختمان شما تاثیر گذار و اگر به عنوان یک ساختمان ساز در حال فعالیت هستید توجه به این بخش می توان دتا حدود زیادی بر فروش ساختمان شما تاثیر گذار باشد.

سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به تولید تخصصی سنگ های تراورتن حاجی آباد و مرمریت پرطاووسی می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت و خرید با بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما