لودینگ

سنگ کف تراورتن

سنگ کف یکی از پر جستجوترین کلماتی است که بین خریداران صورت می گیرد و در این بخش قصد داریم به انتخاب سنگ کف تراورتن بپردازیم. در مرحله نخست باید به این سوالات پاسخ داد که آیا تراورتن قابلیت استفاده در کف ساختمان را دارد؟ آیا از تمامی سنگ های تراورتن موجود در بازار می توان برای کف استفاده کرد؟ در چه نوع کفپوش هایی از تراورتن میتوان استفاده کرد؟ جهت پاسخ به این سوالات تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

سنگ تراورتن کف

انواع سنگ تراورتن برای کف

سگ ساختمانی به عنوان یکی از بهترین متریال های ساختمانی در جهت پوشش کف ساختمان است. نیاز نیست که همواره از گرانترین سنگ های بازار استفاه کنید و گاهی با انتخاب یک سنگ ارزان قیمت به طراحی فضایی شیک پرداخت و تراورتن های قیمت مناسب نیز جز آن است. برای مثال تراورتن حاجی آباد با تراورتن کرم یزد از فاصله دور و در جهت کاربری هایی چون کفپوش حیاط ساختمان از نظر رنگ و طرح مشابه هستند، پس میتوان با انتخاب سنگ معادن یزد تا حدودی در هزینه پروژه صرفه جویی کرد. از انواع سنگ های موجود میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • تراورتن کرم یزد
  • تراورتن شکلاتی یزد
  • تراورتن عسلی یزد
  • تراورتن درجه 2 عباس آباد
  • تراورتن بژ حاجی آباد
  • تراورتن شکلاتی طرق
  • تراورتن تنه درختی
  • تراورتن درجه 1 تکاب
تراورتن لیموئی در کفپوش ساختمان

کاربرد تراورتن در کف ساختمان

اگر به پروژه های اجرا شده با استفاده از سنگ تراورتن دقت داشته باشید قطعا متوجه کاربری عمده آن در کفپوش حیاط و فضاهای بیرونی ساختمان شده اید. خصوصیاتی از قبیل مقاومت در برابر سرما و گرما، حداقل جذب آب، راحتی در نصب و اجرا، چسبندگی بالا به مللات و تنوع رنگ آن موجب شده تا برای پیاده سازی کفپوش های قدیمی و سنتی به عنوان گزینه اصلی در اجرای پروژه باشد.

سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ های تراورتن کرم رنگ می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت خرید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما