لودینگ

سنگ تراورتن نمای داخل ساختمان

همواره یکی از بهترین متریال های ساختمانی جهت استفاده در طراحی داخلی ساختمان، سنگ است و سوالی که پیش آمده آیا تراورتن در نمای داخلی ساختمان یا همان سنگ تراورتن در دکوراسیون قابلیت استفاده دارد؟ جهت پاسخ به این سوال به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با همراه باشید.

بر خلاف تصور بسیاری که تراورتن را تنها در نمای بیرونی ساختمان مناسب میدانند ما این سنگ را در نما داخل نیز مناسب دانسته و معتقدیم از آنها جهت شیک شدن و زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان نیز می توان استفاده کرد و در این بخش تعدادی از برندهای مطرح را به شما معرفی می کنیم.

تراورتن نما داخل

انواع تراورتن برای دکوراسیون داخلی

معادن تراورتن در ایران زیاد است و قطعا انتخاب بهترین گزینه یکی از مباحث چالشی برای شما خریداران است. از انواع برندهای مطرح می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

خصوصیات سنگ نمای داخل ساختمان

بهترین سنگ هایی که برای فضای داخلی ساختمان و به خصوص دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند که باید در مرحله نخست زیبا و مطابق با طراحی فضا از نظر رنگ و طرح سازگاری داشته باشد و سپس باید به فاکتورهایی از قبیل داشتن استحکام و دوام توجه کرد. البته تمرکز ما در این بخش بر روی نمای داخل ساختمان است و تا حدودی یک سری پارامترهای کیفی که برای سنگ های کف باید مورد توجه قرار گیرد، فاکتور گرفته میشوند.

سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید سنگ های تراورتن نام برده میپردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت و خرید مستقیم از کارخانه، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما