لودینگ

فروش عمده سنگ ساختمانی

در این مقاله قصد داریم به بررسی رابطه قیمت با فروش عمده سنگ ساختمانی بپردازیم. ابتدا معرفی از انواع سنگ های ساختمانی خواهیم داشت که قابلیت عمده فروشی برای آنها وجود دارد و سپس به بررسی این تاثیر خواهیم پرداخت. همچنین سعی می کنیم تا لیستی از مراکز عمده فروشی سنگ را ارائه دهیم. جهت دستیابی به اطلاعات مورد نظر، تا انتهای این مقاله از وب سایت پرشین استون همراه باشید.

فروش عمده سنگ ساختمانی

اکثر سنگ های ساختمانی قابلیت عمده فروشی یا همان خرید و فروش در متراژ بالا را دارند. تنوع سنگ ساختمانی را میتوان به تراورتن، مرمریت، گرانیت، مرمر، لایم استون و چینی دسته بندی کرد. آیا همه آنها قابلیت فروش در متراژ بالا را دارند؟ در جواب باید گفت خیر. تصور کنید شما نیاز به متراژ بالای 20 هزار متر تراورتن عباس آباد ممتاز دارد. آیا می توان این متراژ را تهیه کرد؟

ما یک سری برند را برای شما آماده کردیم که قابلیت خرید در متراژ بالا برای آنها وجود دارد که عبارت اند از:

مراکز عمده فروشی سنگ ساختمانی

پیشنهاد ما به شما همواره خرید سنگ به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری است. مراکز متعددی در ایران وجود دارد که از مطرح ترین آنها میتوان به شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان اشاره کرد. سایر مناطق و شهرک های صنعتی سنگ عبارت اند از:

  • شهرک سنگ رضوانشهر
  • منطقه صنعتی دولت آباد
  • شهرک صنعتی شمس آباد تهران
  • شهرک صنعتی محلات
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد

کلام آخر:

فاکتورهای متعددی بر کاهشی بودن قیمت سنگ ساختمانی مورد نظر شما تاثیر گذار است که عمده فروشی یکی از آن ها است. خرید سنگ به صورت مستقیم از کارخانه سنگبری نیز یک فاکتور اساسی در کاهشی بودن قیمت تمام شده برای خریدار نهایی است. سنگبری پرشین استون واقع در منطقه صنعتی محمودآباد اصفهان، امادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09133334387
آدرس
اصفهان – محمود اباد خ ۳۴-مجتمع و معادن وکارخانجات پرشین استون
ایمیل
info@persian-stone.ir
تماس با ما